برای تبلیغات تلگرام از کجا شروع کنم؟

برای تبلیغات تلگرام از کجا شروع کنم؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغات مجازی تلگرام و پیامک با ما مشورت کنید.

در زیر میتوانید سوالات غیر فوری خود را برایمان ارسال نمایید و یک گفتگوی ساده تشکیل دهید.

کارشناس ارشد سامانه

دیدگاه. ارسال دیدگاه

سلام،‌ چرا سامانه تبلیغاتی کالگرام پولیست؟ مگه نرم افزار تلگرام بابت ارسال پیام مبلغی دریافت میکند؟ لطفا توضیح دهید

با سلام خدمت شما کاربر گرامی
سوال خوبی مطرح کردید. توجه بفرمایید در حالت عادی ارسال پیام به مخاطبان و دوستانتان در تلگرام رایگان است اما شرکت تلگرام قانونی را تصویب کرده اسن ،که کلیه ارسال های تبلیغاتی انبوه(ارسال بیش از 25 پیام تبلیغاتی در روز) ممنوع می باشد. و در این صورت اکانت کاربر برای همیشه پاک شده و اصطلاحا می سوزد.لذا تیم توسعه نرم افزاری کالگرام با ترفند هایی خاص اقدام به ارائه سامانه ای نموده است که این مشکلات را برای همیشه مرتفع می نماید.شایان ذکر است روند ارسال پیام های انبوه تلگرامی برای ما نیز هزینه دارد..

طبیعتا هزینه دارد اما قیمت نامناسبی تعیین فرمودید.. در واقع اگر تمام هزینه های اعلامی رو شصت درصد کاهش بدید تازه میشه با نرم افزار مقایسش کرد!

کارشناس ارشد سامانه
ژانویه 7, 2016 7:49 ب.ظ

با سلام و تشکر از نظردهی تان
در مورد کاهش هزینه، خدمتتان عرض شود که کاربران نرم افزار های تحت ویندوز با چالش بسیار بزرگی روبه رو هستند و آن تهیه و تامین خطوط فرستنده و یا به عبارتی خطوط مجازیست که در حال حاضر هم نایاب و هم گران قیمت است.لذا استفاده از سامانه های تحت ویندوز علاوه بر این دغدغه، دارای ریسک سوخته شدن آن شماره ها نیز می باشد.بنابراین کاربران سامانه های تحت وب هیچ دغدغه ای از این باب نخواهند داشت و همینطور هزینه های سرور و ….امیدوارم پاسخ مناسبی دریافت کرده باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *